KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17334018

nr 1733 4018

Akvarell

Vykort, Oidentifierad konstnär. Signerad Torsten, yttermått inklusive ram: 19x14 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 19:28:13